Послуги Textum
Команда, культура та наші клієнти
Досягнення і плани на майбутнє
Команда, місія та культура Textum
Читай наш блог та підписуйся на сторінку в Facebook ,
щоб не пропустити новини та акції агентства
завантажити бриф для початку

Про нас

Агентство інтернет-маркетингу «Текстум» – це повний комплект послуг для розвитку бізнесу в Інтернеті. Ми працюємо з березня 2014 року, маємо комфортний офіс у м. Жмеринка (Вінницька область), співпрацюємо з клієнтами з України та СНД.

Наше гасло – «Люди – головний ресурс для зростання та процвітання», тому у роботі фокусуємося саме на побажаннях та потребах людей (співробітників, клієнтів, користувачів). Ми не обіцяємо «золотих гір», ми робимо все можливе, щоб бізнес розвивався, а власника радували результати нашої роботи.

Коротко про історію агентства інтернет-маркетингу Textum у цифрах:

o-nus-textum-1-min

Працюємо до повного досягнення мети, поставленої клієнтом

o-nus-textum-2-min

Щомісяця наш сайт відвідують тисячі користувачів з усього світу

o-nus-textum-3-min

Клієнтська база щороку збільшується мінімум на 37-43%

o-nus-textum-4-min

З нами коефіцієнт повернення інвестицій становить від 100-200%

Агентство интернет-маркетинга Текстум: офис Агентство интернет-маркетинга Текстум: работа

Наші послуги

Ключові послуги агентства інтернет-маркетингу «Текстум»:

icons8-двойная-галочка-96    створення сайтів;
icons8-двойная-галочка-96    послуги контент-маркетингу;
icons8-двойная-галочка-96   web-дизайн;
icons8-двойная-галочка-96    SEO-просування;
icons8-двойная-галочка-96

   переклад сайту на українську;

icons8-двойная-галочка-96   брендинг;
icons8-двойная-галочка-96    SEO-копірайтинг;
icons8-двойная-галочка-96    LSI-копірайтинг;
icons8-двойная-галочка-96    рерайтинг.

Ми проводимо власників бізнесу всіма східцями лійки продажу: створюємо сайт, просуваємо його, в пошукових системах, отримуємо природний трафік та конвертуємо відвідувачів у клієнтів.

Агентство интернет-маркетинга Текстум: услуги

Знайомство з командою та культурою Textum

У чому головний секрет успіху агентства інтернет-маркетингу «Текстум»? Молода, перспективна та креативна команда співробітників.

В агенції інтернет-макретингу працюють: креативні web-дизайнери та проектувальники, frontend і backend програмісти, маркетологи, досвідчені контент-менеджери, відповідальні проект-менеджери та професійні копірайтери.

Щоб робота приносила не лише результат, але і задоволення, ми створили всередині колективу теплу й дружню атмосферу. Привітання, подарунки на дні народження, обмін цікавою інформацією – усе це частина наших буднів. Гумор, позитивні історії, мотиваційні гасла також наявні.

Ніяких офіційних звертань у форматі «начальник – підлеглий». Завдяки цьому у нас немає збоїв у роботі, кожен готовий допомогти, підстрахувати та підтримати іншого.

Ось як виглядають будні в офісі агентства інтернет-маркетингу «Текстум» (Жмеринка):

Агентство интернет-маркетинга «Текстум»: команда Агентство интернет-маркетинга «Текстум»: коллектив

Як ми розвиваємось?

Колектив Textum має величезний потяг до знань, нам постійно треба «підживлюватись» новими знаннями. Для цього у компанії створено корпоративну бібліотеку, раз на тиждень проходять семінари, ми регулярно відвідуємо тематичні конференції, а також щомісяця виділяємо час для самоосвіти. «Навчатися, навчатися і ще раз навчатися» – для нас це не лише слова знаменитого політика, а стиль життя.

Незважаючи на те, що у нас уже є міцний згуртований колектив, ми завжди раді «новим свіжим розумам», тому на сайті завжди відкрита «Вакансія копірайтера» та «Вакансія редактора». Кожному новачкові ми даємо час на адаптацію, щоб влитися у колектив, зрозуміти систему роботи компанії, ознайомитися з вимогами до роботи. За необхідності – простягаємо руку допомоги.

Агентство интернет-маркетинга «Текстум»: рабочие будни Агентство интернет-маркетинга «Текстум»: будни

Чим ми пишаємося?

Крім професійної команди, яка є нашою головною гордістю, агентство інтернет-маркетингу Textum може упевнено похвалитися такими досягненнями:

icons8-книга-96БЛОГ

У нашому блозі зібрано лише експертні, цікаві, корисні матеріали авторів штатних та запрошений до співпраці гостей. Якісний контент приваблює нових відвідувачів та потенційних клієнтів, кількість яких досягає понад 400 людей на добу.

Щоб зробити блог більш різнобічним, у жовтні 2018 року ми відкрили його для всіх бажаючих. Стати автором «Текстум» може кожен, хто напише текст відповідно до нашої редакційної політики. У на високі критерії відбору, тому через «фільтр» проходить дійсно унікальний та вартий уваги контент.

icons8-повышение-96РЕЗУЛЬТАТИ

Ми розуміємо, що головна мета наших клієнтів – привабити більше покупців – отримати більше відвідувачів та збільшити відсоток їх конвертації у клієнтів, що дозволяє збільшити рівень продажів та чистого прибутку.

Тому вся наша робота націлена на отримання такого результату. Співробітники агентства інтернет-маркетингу Textum не діють навмання, а працюють за чітко складеному плану, напрацьованою за роки та перевіреною практикою технологією, де кожна дія перевіряється за чек-аркушем.

Результати за клієнтськими сайтами:

icons8-двойная-галочка-96    Узбільшення відвідуваності +15 тисяч візитів на місяць
icons8-двойная-галочка-96   Повернення інвестицій становить мінімум (ROI) 100-200%.
icons8-двойная-галочка-96   Зростання конверсії – мінімум 5%

Чесність також є важливою ланкою у нашій політиці. Тому, якщо не досягаємо очікуваного клієнтом результату – повертаємо гроші. На даний момент кількість таких «промахів»(з причин, що залежали від нас або ні) становить лише 1-2%.

icons8-гость-мужчина-96КЛІЄНТИ

Завдяки тому, що кожен співробітник агенції інтернет-маркетингу «Текстум» має індивідуальні особливості, нам удалось набути клієнтів із різних галузей: мебельна індустрія, ювелірна справа,  скляна майстерність, рослинництво,  IT-технології, косметологія та ін.

Ось компанії, успішне просування яких в Інтернеті є нашою заслугою:

Агентство интернет-маркетинга «Текстум» клиенты

Немає більшої вдячності, ніж позитивні відгуки клієнтів, які доступні на нашому сайті і на корпоративній сторінці Facebook.

Місія «Текстум»

Агентство интернет-маркетинга «Текстум»: миссия

Які плани на майбутнє?

«Поганий той солдат, що не мріє стати генералом». Ми ж чудові «солдати», мета яких – отримати звання «маршала». Наші плани амбіційні і навіть зухвалі, але ми  стовідсотково переконані у їх досягненні.

Чому? Тому що в агентстві інтернет-маркетингу «екстум» працюють справжні трудоголики, перфекціоністи, професіонали. Крім того, ми дуже позитивні, тому у складних ситуаціях не опускаємо рук, а отримуємо мотивацію для розвитку та вдосконалення.

Плани агентства інтернет-маркетингу «Текстум» на найближчі три роки:

icons8-двойная-галочка-96   Відкрити ще мінімум три офіси: у Вінниці, Харкові та Києві
icons8-двойная-галочка-96   Збільшити штат до 100-150 співробітників
icons8-двойная-галочка-96   Стати №1 в Україні з контент-маркетингу

Це основні цілі компанії, для виконання яких у нас складено чіткий план дій. Ми працюємо з душею та великим ентузіазмом, тому не маємо сумніву у перемозі.

Callback
Наши чаты
Задай вопрос