Агентство інтернет-маркетингу

Агентство інтернет-маркетингу

Команда, місія та культура «Текстум Вінниця»

Читай наш блог та підписуйся на сторінку в Facebook та Instagram,
щоб не пропустити новини та акції агентства


  • Послуги «Текстум Вінниця»
  • Досягнення та проекти
  • Плани на майбутнє

Агентство інтернет-маркетингу «Текстум» – це повний комплект послуг для розвитку бізнесу в Інтернеті. Ми офіційно працюємо з 25 червня 2014 року, маємо комфортний офіс у м. Вінниця і співпрацюємо з клієнтами з України та СНД.

Місія


Місія Textum – розвиток і масштабування бізнесу за допомогою інструментів інтернет-маркетингу.

Агентство інтернет-маркетингу Textum в цифрах:

Цінності Textum


Цінності агентства інтернет-маркетингу «Текстум»:

Швидко реагуєм на зміни

Ми відступаємо від запланованої стратегії, якщо це потрібно для досягнення результату.
Швидко реагуємо на зміни в роботі пошукових системах і впроваджуємо нові інструменти інтернет-маркетингу.

Люди і взаємодія

Ми солідарні з цінностями Agile Manifesto – зокрема з «Люди і взаємодія важливіше процесів та інструментів». Тому в своїй роботі фокусуємося саме на бажаннях і потребах людей (співробітників, клієнтів, користувачів мережі Інтернет).

Несемо відповідальність

Для нас важливо досягти запланованих показників і ми несемо відповідальність за свої дії. Якщо клієнт незадоволений результатом і не отримує очікуваного ефекту від роботи команди Textum – ми повертаємо оплату.

Комунікація з клієнтами

Ми спілкуємося з клієнтами та оперативно відповідаємо на питання і коментарі клієнтів. Кожен замовник для нас в першу чергу партнер і ми готові відступати від вимог внутрішніх регламентів з метою забезпечення ефективної комунікації.

Команда агентства інтернет-маркетингу «Текстум»


Лагунова Наталья

Лагунова Наталя
6 років в сфері юриспруденції
Пише російською та українською мовами
Майстер в підготовці експертних текстів

Иван Пацюк

Пацюк Іван
7 років в сфері продажів
Формує семантику і ТЗ для копірайтерів
Робота із закупівлі посилань

Богач Людмила
Дизайнер vs. копірайтер
Працює в Adobe Photoshop, CorelDraw
Створює і модерує сайти на CMS Joomla, OpenCart, WP

 Понедзялок Олена
Project Manager
Керує командою і відповідає за досягнення цілей по проектам
Детально вивчає бізнес і працює на результат

Ількова Ольга
Вища юридична освіта
Професійно робить переклади на українську та англійську мови
Пише цікаві і змістовні тексти

Дяковська Марина
Перукар-стиліст, візажист
Стежить за модними тенденціями і розбирається в сучасних трендах б’юті-індустрії
Відповідально підходить до виконання кожного завдання

Оксана Павлюк

Павлюк Оксана
Засновник Founder of Textum
Пропонує стратегію розвитку
Організатор навчальних процесів
Допомагає бізнесу з корисним продуктом (послугою) збільшити нішу на ринку


Щоб робота приносила не тільки результат, але і задоволення, ми створили всередині колективу дружню і теплу атмосферу. Поздоровлення зі святами, креативні подарунки на день народження, обмін корисною інформацією для саморозвитку і професійного зростання, – все це частина наших буднів. Гумор, позитивні історії та мотиваційні гасла – також присутні.

Ніяких офіційних звернень в форматі «начальник – підлеглий». Завдяки цьому у нас немає збоїв в роботі, кожен готовий допомогти, підтримати і підстрахувати іншого.

Наші послуги

Послуги інтернет-маркетингу:

Ми проводимо власників бізнесу всіма східцями лійки продажу: створюємо сайт, просуваємо його в пошукових системах і налаштовуємо платну рекламу в Facebook та Instagram, отримуємо природний трафік та конвертуємо відвідувачів у клієнтів.

Як ми розвиваємось?

Колектив Textum прагне до саморозвитку та професійного росту. Для цього в компанії створено корпоративну бібліотеку, 1 раз на тиждень проводяться семінари, відвідуються тематичні конференції, а також щомісяця виділяється час для самоосвіти. «Вчитися, вчитися і ще раз вчитися» – для нас це не просто слова знаменитого політика, а стиль життя.

Незважаючи на те, що у нас є згуртований колектив, ми раді поповненню і новим професіоналам, які щиро люблять свою справу. Тому на сайті завжди відкрита «Вакансія копірайтера» і «Вакансія редактора». Кожному новачку ми даємо час на адаптацію, щоб вивчити корпоративні стандарти, зрозуміти систему роботи компанії, ознайомитися з вимогами до роботи.

Чим ми пишаємося?

Крім професійної команди, агентство інтернет-маркетингу Textum володіє такими досягненнями:

БЛОГ

У нашому блозі зібрано лише експертні, цікаві, корисні матеріали  штатних та запрошених авторів. Якісний контент приваблює нових відвідувачів та потенційних клієнтів, кількість яких досягає понад 400 осіб/добу.

Щоб зробити блог більш різнобічним, у жовтні 2018 року ми відкрили його для всіх бажаючих. Стати автором «Текстум» може кожен, хто напише текст відповідно до нашої редакційної політики. У на високі критерії відбору, тому через «фільтр» проходить дійсно унікальний та вартий уваги контент.

РЕЗУЛЬТАТИ

Ми розуміємо, що головна мета наших клієнтів – збільшити рівень продажів та чистого прибутку. Тому вся наша робота націлена на отримання такого результату. Співробітники агентства інтернет-маркетингу Textum не діють навмання, а працюють по чітко складеному плану, напрацьованою за роки та перевіреною практикою технологією, де кожна дія перевіряється за корпоративним чек-листом.

Чесність також є важливою ланкою у нашій політиці. Тому, якщо не досягаємо очікуваного клієнтом результату – повертаємо гроші. На даний момент кількість таких «промахів» (з причин, що залежали від нас або ні) становить лише 1-2%.

КЛІЄНТИ

Завдяки тому, що кожен співробітник агентства інтернет-маркетингу «Текстум» має свій досвід та знання, нам вдалось обзавестися клієнтами із різних галузей: мебельна індустрія, ювелірна справа,  рослинництво, скляна майстерність,  IT-технології, косметологія та ін.

Немає більшої подяки, ніж позитивні відгуки клієнтів, які доступні на нашому сайті та на корпоративній сторінці Facebook.

Які плани на майбутнє?

«Поганий той солдат, що не мріє стати генералом» – ми чудові «солдати», мета яких отримати звання «маршала». Наші плани амбіційні і навіть зухвалі, але ми на 100% переконані у їх досягненні.

Чому? Тому що в агентстві інтернет-маркетингу «Текстум» працюють справжні трудоголіки, перфекціоністи і справжні професіонали своєї справи. Крім того, ми дуже позитивні, тому у складних ситуаціях не опускаємо рук, а отримуємо мотивацію для розвитку та вдосконалення.

Плани агентства інтернет-маркетингу «Текстум» на найближчі 3 роки:

Відкрити мінімум ще 2 офіси у Харкові та Києві

Збільшити штат до 100-150 співробітників

Стати №1 в Україні з контент-маркетингу

Це основні цілі компанії, для виконання яких у нас складено чіткий план дій. Ми працюємо з душею та великим ентузіазмом, тому не маємо сумніву у перемозі.

Открыть
чат Задать вопрос