fbpx

Support Ukrainians. Boycott russian and belarusian products

Агентство інтернет-маркетингу

Команда, місія та культура «Текстум Вінниця»

Читай наш блог та підписуйся на сторінку в Facebook та Instagram,
щоб не пропустити новини та акції агентства


  • ПОСЛУГИ «ТЕКСТУМ ВІННИЦЯ»
  • ДОСЯГНЕННЯ ТА ПРОЄКТИ
  • ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

Агентство інтернет-маркетингу «Текстум Вінниця» — це повний комплекс послуг для розвитку бізнесу в Інтернеті. Ми офіційно працюємо з 25 червня 2014 року, маємо комфортний офіс у м. Вінниця і співпрацюємо з клієнтами з України та СНД.

Місія


Місія «Текстум Вінниця» — розвиток і масштабування бізнесу за допомогою інструментів інтернет-маркетингу.

ТОВ «Текстум Вінниця» в цифрах:

20 спеціалістів

«Текстум Вінниця» — згуртована команда з 20 фахівців, які щиро захоплені проектами і несуть відповідальність за свою роботу

10000 відвідувачів

Ми ділимося своїм досвідом і знаннями в статтях блогу і щомісяця наш сайт відвідують тисячі користувачів з усього світу

більше 100 проектів

Ми будуємо довгострокові партнерські відносини з клієнтами на роки. З деякими співпрацюємо з моменту відкриття агентства і по сьогоднішній день

100% занурення в бізнес

Ми детально вивчаємо бізнес клієнта і пропонуємо унікальну стратегію просування в Інтернеті. Контент, дизайн, налаштування реклами, — все це робимо з глибоким смисловим опрацюванням

Цінності ТОВ «Текстум Вінниця»


Цінності агентства інтернет-маркетингу «Текстум Вінниця»:

Швидко реагуємо на зміни

Ми відступаємо від запланованої стратегії, якщо це потрібно для досягнення результату.
Швидко реагуємо на зміни в роботі пошукових системах і впроваджуємо нові інструменти інтернет-маркетингу.

Люди і взаємодія

Ми солідарні з цінностями Agile Manifesto — зокрема з «Люди і взаємодія важливіше процесів та інструментів». Тому в своїй роботі фокусуємося саме на бажаннях і потребах людей (співробітників, клієнтів, користувачів мережі Інтернет).

Несемо відповідальність

Для нас важливо досягти запланованих показників і ми несемо відповідальність за свої дії. Якщо клієнт незадоволений результатом і не отримує очікуваного ефекту від роботи команди «Текстум Вінниця» — ми повертаємо оплату.

Комунікація з клієнтами

Ми спілкуємося з клієнтами та оперативно відповідаємо на питання і коментарі клієнтів. Кожен замовник для нас в першу чергу партнер і ми готові відступати від вимог внутрішніх регламентів з метою забезпечення ефективної комунікації.

Команда агентства інтернет-маркетингу «Текстум Вінниця»


Лагунова Наталья

Лагунова Наталя
6 років в сфері юриспруденції
Пише російською та українською мовами

Майстер в підготовці експертних текстів

Лариса Талан-Шевченко

Талан-Шевченко Лариса
Закінчила Київський університет культури та мистецтв
Має великий педагогічний досвід, працювала у сфері туризму
Творчо підходить до написання текстів на улюблену тематику

Веде особистий блог про життя за кордоном

Богач Людмила
Дизайнер vs. копірайтер
Працює в Adobe Photoshop, CorelDraw
Створює і модерує сайти на CMS Joomla, OpenCart, WP

Пише експертні тексти, що продають

Гончарук Іванна
Project Manager
Керує командою і відповідає за досягнення цілей проектів

Детально вивчає маркетинг і працює на результат

Балховська Юлія
Має вищу філологічну освіту
Понад 10 років у копірайтингу

Працює із багатозадачними проектами

Дяковська Марина
Володіє навичками відеомонтажу
Знає, як оптимізувати відео для ефективного просування

Веде свій YouTube-канал

Оксана Павлюк

Павлюк Оксана
Куратор курсу «Креативний SEO-копірайтинг»
Пропонує стратегію розвитку
Організатор навчальних процесів
Допомагає бізнесу з корисним продуктом (послугою) збільшити нішу на ринку


Щоб робота приносила не тільки результат, але і задоволення, ми створили всередині колективу дружню і теплу атмосферу. Поздоровлення зі святами, креативні подарунки на день народження, обмін корисною інформацією для саморозвитку і професійного зростання, — все це частина наших буднів. Гумор, позитивні історії та мотиваційні гасла — також присутні.

Ніяких офіційних звернень в форматі «начальник — підлеглий». Завдяки цьому у нас немає збоїв в роботі, кожен готовий допомогти, підтримати і підстрахувати іншого.

Наші послуги

Послуги інтернет-маркетингу:

Ми проводимо власників бізнесу всіма східцями лійки продажу: створюємо сайт, просуваємо його в пошукових системах і налаштовуємо платну рекламу в Facebook та Instagram, отримуємо органічний трафік та конвертуємо відвідувачів у клієнтів.

Послуги Textum

Як ми розвиваємось?

Колектив ТОВ «Текстум Вінниця» прагне до саморозвитку та професійного росту. Для цього в компанії створено корпоративну бібліотеку, 1 раз на тиждень проводяться семінари, відвідуються тематичні конференції, а також щомісяця виділяється час для самоосвіти. «Вчитися, вчитися і ще раз вчитися» — для нас це не просто слова відомого політика, а стиль життя.

Незважаючи на те, що у нас є згуртований колектив, ми раді поповненню і новим професіоналам, які щиро люблять свою справу. Тому на сайті завжди відкрита «Вакансія копірайтера» і «Вакансія редактора». Кожному новачку ми даємо час на адаптацію, щоб вивчити корпоративні стандарти, зрозуміти систему роботи компанії, ознайомитися з вимогами до роботи.

Чим ми пишаємося?

Крім професійної команди, агентство інтернет-маркетингу «Текстум Вінниця» має такі досягнення:

БЛОГ

У нашому блозі зібрані лише експертні, цікаві, корисні матеріали  штатних та гостьових авторів. Якісний контент приваблює нових відвідувачів та потенційних клієнтів, кількість яких досягає понад 400 осіб/добу.

Щоб зробити блог більш різнобічним, у жовтні 2018 року ми відкрили його для всіх бажаючих. Стати автором «Текстум Вінниця» може кожен, хто напише текст відповідно до нашої редакційної політики. У нас високі критерії відбору, тому через «фільтр» проходить дійсно унікальний та вартий уваги контент.

РЕЗУЛЬТАТИ

Ми розуміємо, що головна мета наших клієнтів — збільшити рівень продажів та чистого прибутку. Тому вся наша робота націлена на отримання такого результату. Співробітники агентства інтернет-маркетингу «Текстум Вінниця» не діють навмання, а працюють по чітко складеному плану, напрацьованою за роки та перевіреною практикою технологією, де кожна дія перевіряється за корпоративним чек-листом.

Чесність також є важливою ланкою у нашій політиці. Тому, якщо не досягаємо очікуваного клієнтом результату — повертаємо гроші. На даний момент кількість таких «промахів» (з причин, що залежали від нас або ні) становить лише 1-2%.

КЛІЄНТИ

Завдяки тому, що кожен співробітник агентства інтернет-маркетингу «Текстум Вінниця» має свій досвід та знання, нам вдалось обзавестися клієнтами із різних галузей: мебельна індустрія, ювелірна справа,  рослинництво, скляна майстерність,  IT-технології, косметологія та ін.

Немає більшої подяки, ніж позитивні відгуки клієнтів, які доступні на нашому сайті та на корпоративній сторінці Facebook.

Нашими послугами користуються

Які плани на майбутнє?

«Поганий той солдат, що не мріє стати генералом» — ми чудові «солдати», мета яких отримати звання «маршала». Наші плани амбіційні і навіть зухвалі, але ми на 100% переконані у їх досягненні.

Чому? Тому що в агентстві інтернет-маркетингу «Текстум Вінниця» працюють справжні трудоголіки, перфекціоністи і справжні професіонали своєї справи. Крім того, ми дуже позитивні, тому у складних ситуаціях не опускаємо рук, а отримуємо мотивацію для розвитку та вдосконалення.

Плани агентства інтернет-маркетингу «Текстум Вінниця» на найближчі 3 роки:

Відкрити мінімум ще 2 офіси у Харкові та Києві

Збільшити штат до 100-150 співробітників

Стати №1 в Україні з контент-маркетингу

Це основні цілі компанії, для виконання яких у нас складено чіткий план дій. Ми працюємо з душею та великим ентузіазмом, тому не маємо сумніву у перемозі.

Открыть
чат Задать вопрос