fbpx

Support Ukrainians. Boycott russian and belarusian products

Менеджер з продажу

Шукаємо менеджера з продажу у команду ТОВ «Текстум Вінниця» зі стажем роботи від 1 року.

Вимоги до кандидата

Наш ідеальний кандидат вільно спілкується українською та російською мовою, знає як вибудовувати стратегію комунікації з клієнтами. Перевагою будуть базові знання зі сфери інтернет-маркетингу й бажання швидко освоювати нове, вникати в різні проєкти: від простих SEO-текстів до контент-маркетингу та комерційних пропозицій. 

Ми шукаємо пунктуального працівника, для якого важливі дедлайни та який володіє навичками тайм-менеджменту. Також менеджер з продажу повинен мати аналітичні навички, вміти аналізувати. 

Ще однією вашою перевагою буде вміння працювати з CRM та ведення документації.

Що ми пропонуємо?

Працюємо п’ять днів на тиждень (ПН:ПТ) з 9.00 до 17.00 в комфортному офісі, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, проїзд Станіславського 7. Після 2 місяців успішного випробувального терміну можливе офіційне працевлаштування. Навчання та тренінги для покращення навичок наших працівників проводимо нашим коштом. Заробітна плата буде підвищуватися з огляду успішої роботи менеджера. Мінімально —  8000 грн +10 відсотків від продажу.

До обов’язків менеджера з продаж входитиме:

  • вибудова стратегії довготривалої співпраці з клієнтами;
  • консультування клієнтів;
  • підвищення якості обслуговування клієнтів;
  • робота з запереченнями;
  • аналіз ринку конкурентів;
  • ведення документообігу з продажу;
  • звітування про виконану роботу.

У нас дружній молодий колектив, завжди повно нових ідей, які ми з радістю втілюємо в життя. Один з наших  стимулів — не зупинятися на досягнутому та продовжувати рости. Якщо ріст — це про тебе, тоді мерщій надсилай резюме на електронну пошту, щоб отримати запрошення на співбесіду: ak.textum@gmail.com.

Открыть
чат Задать вопрос