fbpx

Support Ukrainians. Boycott russian and belarusian products

Агентство інтернет-маркетингу

Кредит під 0%

Читай наш блог та підписуйся на сторінку в Facebook та Instagram,
щоб не пропустити новини та акції агентства


  • БЕЗ ПОЧАТКОВОГО ВНЕСКУ
  • БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ДОГОВОРУ КУР’ЕРОМ
  • ТЕРМІН КРЕДИТУВАННЯ 5–6 МІСЯЦІВ

Для клієнтів агентства інтернет-маркетингу «Текстум Вінниця» є можливість замовити створення сайтів, SEO-просування і наповнення web-проекту «під ключ» в кредит під 0%. Ми працюємо з «Альфа-банком».
Процедура оформлення кредиту проста і займає всього кілька робочих днів. Для укладення договору з нашими клієнтами кур’єр «Альфа-банку» приїжджає за будь-якою зручною адресою в Україні.

Кредит під 0% на послуги агентства

Переваги отримання кредиту

удобство 

Зручність

Вам не потрібно відвідувати відділення банку. Ми самостійно формуємо заявку на отримання кредиту. Клієнту приходить посилання для її подальшого заповнення і редагування.

Минимальный пакет документов 

Мінімальний пакет документів

При заповненні заявки на отримання кредиту вам знадобиться паспорт та ідентифікаційний код. Вам не потрібно надавати довідки про доходи та інші документи.

бесплатная доставка договора 

Безкоштовна доставка договору кур’єром

Кур’єр «Альфа-банку» приїжджає до наших клієнтів за потрібною адресою.

кредит без взноса 

Без початкового внеску

Перший платіж вам потрібно буде зробити протягом місяця з моменту підписання договору.

беспроцентный кредит 

0% на перші 4-5 місяців

Щомісячна комісія складає 50 грн, відсотки за користування кредитом в перші 45 місяці (в залежності від банківської програми) не нараховуються, а далі складають 3,5%.

сумма кредита 

Сума кредиту до 100 000 грн

Наші клієнти можуть взяти кредит як на наповнення сайту під ключ, так і на розробку корпоративного сайту і інтернет-магазину.

Ми вивчили умови кредитування від різних банків і вибрали найкращий варіант від «Альфа-банку».

Як замовити створення сайту «під ключ» в кредит?

Щоб отримати одну з послуг агентства «Текстум Вінниця» в кредит, необхідно:

  • Зв’язатися з менеджером ТОВ «Текстум Вінниця». Наш фахівець уточнить деталі замовлення і скаже підсумкову вартість. Далі вам необхідно повідомити свої ПІБ, номер телефону та електронну пошту менеджеру «Текстум Вінниця».
  • Заповнити електронну заявку для «Альфа-банку». Менеджер нашого агентства створить заявку на отримання вами кредиту, вказавши назву товару, його ціну і номер рахунку-фактури. Вам прийде sms-повідомлення з посиланням на форму, її потрібно буде дозаповнити.
  • Прийняти дзвінок від спеціаліста «Альфа-банку». Вам передзвонить співробітник банку і повідомить рішення про видачу кредиту. При позитивному рішенні далі йде укладання договору.
  • Домовитися з кур’єром про зустріч на зручну дату і час. Спеціаліст «Альфа-банку» безкоштовно приїде до вас для підписання договору. Цим завершується процедура оформлення кредиту. Ми отримуємо оплату на свій розрахунковий рахунок від банку і починаємо роботи.

Залишилися питання по замовленню послуг в кредит під 0%? Зв’яжіться з нами зручним способом.

Открыть
чат Задать вопрос