fbpx

Support Ukrainians. Boycott russian and belarusian products

Відкриття нового офісу у Вінниці (проїзд Станіславського, 7)

5 серпня ми відкрили новий офіс у місті Вінниця за адресою: проїзд Станіславського, 7.

У зв’язку з відкриттям надаємо знижки 10% на всі послуги для клієнтів з міста. Спеціальна пропозиція діє з 1.09 по 30.09.2019 року.

Спеціальні ціни для клієнтів з Вінниці

1. SEO-аудит сайту – перевіряємо web-ресурси на наявність технічних помилок, відповідність вмісту сторінок вимогам пошукових систем. Надаємо докладний звіт і технічне завдання для внутрішньої оптимізації сайту. SEO-аудит сайту дозволяє виключити помилки при пошуковому просуванні і скоротити тривалість робіт для отримання результатів.

2. Складання семантичного ядра – парсимо ключові слова за допомогою програми Key Collector, робимо кластеризацию і розподіляємо запити по сторінках. Семантичне ядро ​​необхідне для ефективного SEO-просування сайту в топ.

3. SEO-копірайтинг – написання експертних текстів для сайту з використанням ключових і LSI-запитів, які збільшують продажі і трафік з пошукових систем. При підготовці контенту детально вивчаємо бізнес клієнта і цільову аудиторію, аналізуємо конкурентів.

Стара ціна: 130 грн за 1000 ЗБП, нова ціна: 117 грн за 1000 ЗБП

4. SEO-просування сайту (зовнішня оптимізація сайту – закупівля посилань на сторонніх web-ресурсах) – складаємо анкор-лист, вибираємо тематичні та авторитетні майданчики, надаємо щомісячний звіт про роботи.

Це спеціальні пропозиції для вінничан, у яких уже є корпоративний сайт, а для тих, у кого його ще немає, ми надаємо послугу – створення сайтів «під ключ».

Допомагаємо бізнесу розвиватися і масштабуватися

Створення корпоративного сайту, інтернет-магазину, Landing Page

Всі роботи по створенню сайтів робимо «під ключ»: проектування і підготовку дизайн-макетів сайту, розробку, інтеграцію і просування. Створюємо сайти з гарантією отримання замовлень.
Наша основна мета – створювати ефективні web-проекти під потреби клієнтів, які на 100 % виконують покладені на них завдання.
Залишилися питання? Перейдіть у розділ «Контакти» і зв’яжіться з нами зручним способом.

Автор статьи

Копирайтер компании Textum. Пишет тексты на разную тематику: от косметических средств до комплектующих к автомобилю. Любимое направление – эмоциональное описание товара. Подписывайтесь в социальных сетях, чтобы следить за публикациями автора.

View Category

Открыть
чат Задать вопрос